Hatay Lambiri Asma Tavan
Hatay Lambiri Asma Tavan

Hatay Lambiri Asma Tavan

Lambiri Asma Tavan nedir ile ilgili görsel sonucu

 

HATAY Lambiri Asma Tavan 

 

Dekoratif PVC tavan ve duvar lambiri

 

Dekoratif Lambiri tavan panelleri kurulumu ve bakışı çok kolaydır. Özellikle ıslak mekanlarda, PVC Lambiri tavanınızı dekore etmek ve su geçirmez hale getirmek için mükemmel bir alternatiftir. PVC Lambiri panelleri banyo, tuvalet, mutfak, bodrum, garaj ve diğer tüm iç mekanlarda tavan kaplamaları için idealdir.

 

Plastik Lambiri özel birleştirme sistemi, özellikle basit ve hızlı bir şekilde kaplanmış tavanlara çok uygundur. Tavan panelleri sürekli olarak monte edilebilir ve herhangi bir uzunlukta köprülenebilir. Tavan spotları kolayca inşa edilebilir. Plastik lambiri temizlenmesi kolay ve hijyeniktir. Küf yapmaz.

 

 

Geleneksel alçı tavanlara kıyasla hızlı ve kolay monte edilebilen ve birçok avantajı olan birbirine kenetli PVC panellerden oluşan bir tavan sistemi. Bir dizi aksesuar panelleri tamamlar ve kenarlara, köşelere ve son işlemlere izin verir.

 

Tavan panelleri için en popüler iki renk Beyaz Parlak ve Beyaz Mat'dır ve bunlar 3000 metre ve 5950 metre uzunluklarda mevcuttur. Paneller 250mm genişliğindedir.

 

PVC Tavanlar aşağıdaki özellik ve faydalardan dolayı popülerlik kazanmaktadır

 

Anti-mantar
Korozyona dayanıklı
Resim Gerekmiyor
Dayanıklı
Temizlemesi kolay
Sınıf B / B1 / B2 SANS 428'e göre bir sınıflandırma ile yangın Geciktirici
Hafif
Termit kanıtı
Su geçirmez
Bakım gerektirmeyen

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014